Inšpirácia, zdrvujúci príbeh človeka bez ruky a bez nôh.

Video, ktoré zruší hospodársku krízu!

Zdrvujúci príbeh človeka bez ruky a bez nôh.


Nedávno som hľadal dodatočné informácie k jednej mojej kampani, keď som narazil na niečo, čo ma donútilo premyslieť si celú moju situáciu a môj postoj k životu a podnikaniu.

Video, v ktorom rozpráva Nick Vujicic, mladík, ktorý sa narodil bez ruky a bez nôh.

Vo svojich 8-mych rokoch rozmýšľal nad samovraždou. Potom vyštudoval univerzitu, teraz je úspešným podnikateľom a popri iných činnostiach, prednáša motivačné prednášky.

Hráva golf, pláva, surfuje, a žije sám vo svojom vlastnom dome.

Nezaujíma ho kríza, nerozmýšľa nad svojim postihnutím. Dáva silu nám, zdravým ľuďom.

Pozrite si toto krátke video, a zoberte si aj Vy silu od človeka, ktorý sa nevzdáva!


A že čo to má spoločné s internet marketingom?

Nič, a úplne všetko!

Už som viac krát spomínal, že vytvorením web stránky sa práca on-line podnikateľa ešte len začína. Vytvorenie web stránky je len jedným krokom k úspešnému obchodovaniu na internete.

Zvýšenie návštevnosti, analýza správania sa návštevníkov, testovanie a optimalizácia štruktúry web stránky a predajných textov - to sú tie práce, počas ktorých môžete veľa krát spadnúť a veľa krát znovu sa postaviť, aby ste dosiahli Váš cieľ.

Verte mi, niekedy stačí slovíčko, aby Vaše zisky narástli. Viem to z vlastných skúseností. Minule som testoval hlavný nadpis stránky podlupou.sk. Zmenil som len jedno slovo v hlavnom nadpise. A výsledok? Až 20% -ný nárast prihlásených záujemcov na bezplatný infoservis.

Je to dobrý výsledok? Áno, je to fantastický výsledok! Ale keby som to netestoval, tak by som to nikdy v živote nezistil.

A že čo bolo to slovíčko? V hlavnom nadpise stránky som vymenil slovo „vytvoriť" na slovo „získať".

Niektorý to vzdajú po prvom páde, niektorí po desiatom, alebo tridsiatom. Ja osobne som spadol nespočetne krát, kým som vytvoril fungujúci systém predaja.

Buďte vytrvalý a nevzdávajte sa. Zoberte si príklad, silu a vieru z tohto videa a dokážete to aj Vy.